Zmarł Władysław Bakalarz – wieloletni prezes MZGK Sp. z o.o. w Bolesławcu

Z wielkim smutkiem i żalem żegnamy przedwcześnie zmarłego naszego wieloletniego przyjaciela, wspaniałego człowieka Władysława Bakalarza.

Władysław Bakalarz był prezesem Miejskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Bolesławcu i wiceprzewodniczącym Rady Powiatu Bolesławieckiego. Wcześniej był prezesem Bolesławieckich Zakładów Materiałów Ogniotrwałych Sp. z o.o. i członkiem Bolesławieckiego Towarzystwa Gospodarczego.

Zmarł w środę wieczorem, 18 maja w szpitalu w Legnicy.

Serdeczne wyrazy głębokiego współczucia składamy Rodzinie, bliskim i współpracownikom.

Konferencja Mikołajkowa!

Wielkimi krokami zbliża się kolejna już Konferencja Mikołajkowa, pt. Przyszłość – zmiany prawa i kosztów działalności, na którą mamy przyjemność zaprosić Państwa w dniach 7-8 grudnia 2021 do Hotelu NOVOTEL (Warszawa Centrum).

Konferencja będzie głównie poświęcona planowanym zmianom prawnym i systemowym w gospodarce odpadami opakowaniowymi oraz obowiązkom przedsiębiorców wynikających z nowych regulacji prawnych. Podzielimy się z Państwem również wieloma zagadnieniami ważnymi dla branży spożywczej i komunalnej.

Mikołajki to dobra okazja do przedyskutowania nadchodzących zmian oraz  wymiany doświadczeń i informacji dotyczących przemysłu spożywczego oraz gospodarki odpadami.

Na konferencji nie zabraknie również corocznej Parady Świętych Mikołajów, podczas której zachęcamy do promowania własnych produktów. Tradycyjnie, po zakończeniu wykładów, wszyscy uczestnicy w przebraniach Mikołajów wychodzą na ulice miasta, aby obdarować przechodniów prezentami.

Serdecznie zachęcamy do udziału!

Program i druk zgłoszenia znajdą Państwo poniżej:

Program konferencji 2021                                Zgłoszenie_Mikołajki_2021

Termin zgłoszeń do 18 listopada. Po tym terminie prosimy o kontakt z naszym biurem pod numer tel. +48 22 853 74 06.

Strona w budowie

Przepraszamy za wszelkie niedogodności. Strona jest w trakcie edycji.

Witaj na nowej stronie Rekartonu!

Dobrowolne Porozumienie REKARTON jest pierwszym w Polsce porozumieniem samorządu gospodarczego reprezentującym grupę przedsiębiorców wprowadzających produkty w opakowaniach w zakresie utworzenia i utrzymania systemu zbierania, transportu odzysku, w tym recyklingu lub unieszkodliwiania odpadów opakowaniowych o kodach 15 01 05 i 15 01 10*. Porozumienie zostało zawarte 11 lutego 2014 roku pomiędzy Krajową Izbą Gospodarczą Przemysłu Spożywczego i Opakowań, a Panem Adamem Struzikiem Marszałkiem Województwa Mazowieckiego. Porozumienie to jest kontynuacją i rozszerzeniem działalności Programu REKARTON, czyli nowatorskiej i w pełni dobrowolnej inicjatywy przemysłu sokowego, mleczarskiego i opakowaniowego aktywnie wspierającej zbieranie i recykling zużytych kartoników po mleku i sokach w Polsce w latach 2007-2013.